papryczka w ustach

Dieta 3D chili

Dieta 3D chili to inne podejście do odchudzania. NIE wymaga liczenia kalorii czy głodówki. Jadłospis  jest zróżnicowany i zawiera niezbędne składniki odżywcze. Podczas stosowania diety nie musimy rezygnować z czekolady, a jesteśmy w stanie schudnąć nawet 12 kilogramów. Moc diety tkwi w przyprawach, które przyśpieszają proces przemiany materii. Odkryj, na czym polega to nowatorska metoda odchudzania.

dziewczynaDieta 3D chili została stworzona przez amerykańską dietetyczkę. To propozycja idealna dla kobiet, przepadających za słodyczami. Na diecie dopuszczalne jest wypijanie szklanki czekolady, warunkiem jest dodatek chili. Wiele pozytywnych opinii użytkowniczek Internetu stosujących tę dietę świadczy o jej skuteczności w walce z nadwagą. Dieta opiera się na właściwych połączeniach przypraw z całego świata. Dieta 3D chili to system trójwymiarowego spalania kalorii. Entuzjaści obiecują, że można schudnąć nawet 8 kgw ciągu jej trwania (przez około miesiąc). Dieta 3D chili, oparta jest o przyprawy i wykorzystuje ich dobry wpływ na przemianę materii i inne procesy zachodzące w naszym organizmie. Najcenniejsze są tu  właściwości odchudzające wspomnianych przypraw. Istotne jest ich spożywanie w odpowiednich proporcjach i połączeniach. Autorka diety 3D Chili przyprawy podzieliła na 3 główne grupy.

 

papryka, imbir, bazyliaPrzyprawy czerwone, przyspieszające metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Do tej grupy należą: chili, curry, czarny pieprz i papryka, czyli produkty bogate w kapsaicynę. Czerwone przyprawy to obowiązkowy składnik kolacji, ponieważ dzięki cennej substancji możemy spalać zbędne kalorie nawet w trakcie posiłku.

Przyprawy żółte, ułatwiające trawienie, poprawiające krążenie krwi oraz hamujące apetyt. Zaliczamy tu cynamon, imbir oraz  kardamon. Autorka zaleca, aby przyprawiać nimi zupy oraz drugie dania.

Przyprawy zielone, działają kojąco na żołądek oraz regulują jego pracę oraz zmniejszają niestrawność Do tej grupy łapią się bazylia, oregano, tymianek, mięta oraz szałwia. Powinniśmy nimi doprawiać każde śniadanie.

Najważniej zasady diety:

  • czas trwania: 28 dni)
  • liczba posiłków dziennie: 5
  • nie wymaga liczenia kalorii, warto jednak ograniczyć ilość porcji
  • każdego dnia należy spać 8 godzin i zjadać śniadanie
  • podczas stosowania diety należy pić 2 litry płynów dziennie, najlepiej z cytryny lub limonki i listkami świeżej mięty bądź melisy

Jadłospis w diecie 3D chili powinien być urozmaicony, co sprawi, ze nie będziemy odczuwać głodu. Wszystko dzięki przyprawom: czerwonym, żółtym i zielonym. To one połączone z odpowiednimi produktami stymulują przewód pokarmowy i narządu trawienne do lepszej pracy, przyspieszają przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej.

Dieta 3D Chili nie jest wskazana dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na wrzody lub inne, ciężkie schorzenia przewodu pokarmowego, wątroby lub trzustki oraz dla chorych na nadciśnienie tętnicze.

Oto przykładowy jadłospis na 1 dzień diety 3D chili:

jadłospis diety 3d chili

 

 

 

 

 

 

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*