Kilka praktycznych porad jak poprawić swoje życie seksualne

para podczas seksuSfera seksualna jest ważną stroną ludzkiej egzystencji. Dowodem na to jest fakt, iż kochający się ludzie podejmują decyzję o wspólnym rozpoczęciu życia seksualnego, co zacieśnia ich więzi. Potrzeba bliskości i czułości jest naturalną potrzebą człowieka. Kiedy nie jest w pełni zaspokajana bywa, iż związki pomiędzy dwojgiem ludzi zaczynają się psuć.

Dlatego też tak istotną kwestią jest stałe urozmaicanie swego pożycia seksualnego i inicjowanie rozmów ze swoim partnerem na temat naszych i jego oczekiwań w obrębie tejże sfery. Życie seksualne z pewnością przyniesie nam wtedy dużo więcej satysfakcji. Wystarczy wcielić w życie zaledwie kilka porad, a nasze libido z pewnością wzrośnie. Bo tak jak seks bez miłości może istnieć, tak miłość bez seksu bywa niemożliwa.

Dla pikanterii, czyli nowości w sypialni

Nasze życie seksualne może ulec poprawie, kiedy zdecydujemy się na różnego rodzaju gadżety, partnerskie gierki i nowości, o których dotąd nawet nie pomyśleliśmy, że mogą sprawić nam przyjemność lub po prostu nie mięliśmy odwagi wprowadzić ich w nasze życie. Każdy pomysł może być interesujący pod warunkiem, że spodoba się obojgu kochankom. Mogą to być różnego typu przebieranki. I tutaj wszystko zależy od gustu i smaku. Niektórzy panowie marzą o swej kobiecie wystylizowanej na delikatną studentkę, ostrą policjantkę lub ponętną pielęgniarkę. Podobnie kobiety fantazjują o seksie z silnym tarzanem lub eleganckim biznesmenem. Do tego typu przebieranek pasować będą także różnego typu gadżety erotyczne. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wachlarz możliwości jest duży, począwszy od kajdanek, wibratorów, a kończąc na lateksowych maskach.

Kochanie, pobaw się ze mną…

łóżkoDo naszego łóżka warto niekiedy wprowadzić zabawy sypialniane. Można zacząć od dobrze znanego każdemu rozbieranego pokara, a skończywszy na loterii pozycji seksualnych, które wypróbujemy danego wieczoru. Czasem warto umówić się z naszym partnerem także na losowanie miejsc w naszym  mieszkaniu, w których dzisiaj będziemy uprawiać seks. Ta nutka adrenaliny i niespodzianki z pewnością sprawi, iż nasze libido wywinduje na samą myśl o czymś nowym, czego będziemy mięli okazję posmakować.

Wszelkie urozmaicenia w łóżku rozpalają zmysły. Ale należy pamiętać, iż ogromny wpływ na życie seksualne ma także gra wstępna. Wspólna kąpiel, romantyczna kolacja z dodatkiem afrodyzjaków lub masaż olejkami eterycznymi z pewnością wprowadzą obojga partnerów w sensualny nastrój, który jest podstawą miłości erotycznej.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*