Praktyczne sposoby na ujędrnienie biustu

piękne piersi

Marzeniem każdej kobiety jest mieć jędrny i piękny biust. Niestety wiele pań nie dba należycie o swoje piersi, ponieważ często nie wiedzą one jak się właściwie o nie troszczyć. Dlatego, aby cieszyć się pięknym należy zastosować się do poniższych wskazówek.

Przede wszystkim ćwicz

Od dawna wiadomo, że ruch to zdrowie. Wykonywanie ćwiczeń jest korzystne nie tylko dla naszego układu krążeniowego, ale wywiera również ogromny wpływ na nasz wygląd, a w tym na biust kobiety. To właśnie odpowiednio dobrane ćwiczenia poprawiają elastyczność skóry i wzmacniają mięśnie podtrzymujące piersi, dzięki czemu nabierają one ładnego i krągłego wyglądu. Przykładowymi ćwiczeniami wpływającymi na jędrność biustu, które można samodzielnie wykonywać w domu są kobiece pompki oraz ćwiczenia motylkowe z ciężarkami. Należy jednak pamiętać, że aby ćwiczenia przyniosły efekt to powinny być wykonywane systematycznie minimum trzy razy w tygodniu.

Wykonuj masaże

Kolejnym sposobem na ujędrnienie biustu są masaże klatki piersiowej. Zabieg ten jest prosty i bez problemu można go wykonywać samodzielnie w domu. Do masażu można wykorzystać prysznic stosując na przemian raz ciepłą, a raz zimną wodę. Innym sposobem na masaż jest wykorzystanie kostek lodu. Należy wziąć je do dłoni i dotykać nimi piersi, zataczając wokół nich koła. Regularnie wykonywane zabiegi potrafią zdziałać cuda, wzmocnią skórę i poprawią jej ukrwienie, a tym samym w znaczny sposób wpłyną na wygląd biustu.

Dobrze dobierz stanik

mierzenie biustuWiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że źle dobrany stanik zniekształca biust. Dlatego, aby mieć piękne i jędrne piersi warto przyłożyć się do wyboru biustonosza. Po pierwsze należy wiedzieć, że odpowiedni rozmiar stanika to taki, którego miseczki otaczają całą pierś, przestrzeń między nimi dokładnie przylega do ciała, a obwód ani ramiączka nie są zbyt luźne. Jeśli masz problem z dobraniem stanika poproś o pomoc ekspedientkę, która na pewno profesjonalnie Ci doradzi.

Stosuj kosmetyki

Aby nasz biust był jędrny dobrze jest również pielęgnować go odpowiednimi kosmetykami. Należy wybrać takie, które mają działanie przeciwdziałające starzeniu się skóry i są dedykowane specjalnie dla piersi. Dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie delikatnych peelingów i maseczek. Systematyczne używanie kosmetyków do pielęgnacji biustu wpłynie na proces regeneracji skóry piersi i dostarczy im niezbędnych substancji, które znacznie poprawią ich wygląd.

 

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*