dziewczyna ze smartfonem

Smartfon pomoże ci schudnąć

Szczupła sylwetka, piękny wygląd i zadbany ubiór to wyznaczniki atrakcyjności w dzisiejszych czasach. Niestety, szata zewnętrzna to często gwarancja sukcesu, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dlatego każdy z nas pragnie być szczupły, a moda na bycie fit ogarnęła cały kraj. Nie pozostawajmy w tyle, gdyż utrzymanie właściwej masy ciała to nie tylko podążanie za trendami, ale przed wszystkim ukłon w stronę naszego zdrowia. Nadwaga czy otyłość bowiem są czynnikami ryzyka poważnych schorzeń.

szczupła dziewczynaKilka  dodatkowych kilogramów to zmora wielu z nas. Często bywamy już tak zmęczeni nieustannym podejmowaniem prób odchudzani, że gotowi jesteśmy zaakceptować swoje niedoskonałości. Akceptacja samego siebie jest nie bez znaczenia dla naszego zdrowia psychicznego. Jednak co z naszą kondycją fizyczną?  Nadwaga czy otyłość to nie tylko problem estetyczny. To problem zdrowotny, z którym należy walczyć, aby zapobiec powstaniu zaburzeń lipidowych, cukrzycy, nadciśnieniu, miażdżycy czy chorobie kości i stawów. Pomocne w tej batalii są różne środki. Niektórzy się głodzą, stosując drakońskie diety. Inny odmawiają sobie przyjemności jedzenia słodyczy lub rezygnują z kolacji. Często wszystkie te wysiłki idą na marne, gdyż nie potrafimy wytrwać w postanawianiach bądź niewłaściwe podchodzimy do temu samej diety. Wtedy szukamy dodatkowego wsparcia. Najczęściej przeglądamy i Internet, czytamy fora i porady specjalistów. Na tej podstawie staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu. A gdyby tak zaufać najnowocześniejszym metodom, stworzonym właśnie dla użytkowników Internetu?

Dieta idealna dla ciebie

Najlepszym wyborem będzie mobilna aplikacja dietetyczna DietMap. To osobisty dietetyk dostępny w telefonie, na tablecie i komputerze. DietMap jest programem oferującym zbilansowane plany żywieniowe, ułożone przez wykfalifikowanych dietetyków. To gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności odchudzania.  Po zarejestrowaniu się aplikacja mobilna pozwala użytkownikom dopasować tempo dziewczyna z tabletemodchudzania i samemu wyznaczyć termin realizacji celów. Na straży skutecznej diety stoi program który nie dopuszcza, aby utrata masy ciała była zbyt  szybka, czyli nie generuje bardzo restrykcyjnych planów żywieniowych. DietMap to bogactwo przepisów w każdej diecie. Baza zawiera dania tradycyjne, klasyczne oraz wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i skomponowane z produktów zaliczanych do grupy superfoods, czyli żywności o pozytywnym wpływanie na nasz organizm. Każdy odchudzający się użytkownik z pewnością znajdzie idealne dla siebie potrawy. Dzięki funkcjonalnościom programu DietMap będzie mógł włączyć je do swojego menu na każdym etapie odchudzania lub wymienić posiłek na inny o podobnej kaloryczności. Aplikacja przeliczy wartość energetyczną i nie pozwoli, aby nasz dzienny jadłospis był zbyt kaloryczny.

Kompleksowe wsparcie

DietMap to coś więcej niż dieta. To stała opieka ekspertów i szereg dodatkowych funkcjonalności ułatwiających skutecznie odchudzania i zarządzanie Twoim planem żywieniowym! Dzięki aplikacji stworzysz listę zakupów, zawierające wszystkie niezbędne do przygotowania posiłków produkty spożywcze. Zaktualizujesz swoją masę ciała i z pomocą wykresu będziesz mógł śledzić postępy odchudzania.

smartfonDietMap to inteligentny program, który pozwała zarządzać dietą i dopasowywać ją do stylu życia, potrzeb i preferencji. Możesz wymieniać poszczególne produkty, posiłki a nawet całe dni twojej diety. Bez konsekwencji. Program trzyma nasze żywienie w ryzach i w przypadku zjedzenia zbyt obfitego posiłku modyfikuje dalsze dania, tak aby nie ingerować w podstawowe założenia diety.

DietMap to nie tylko aplikacja (chociaż właśnie ona odgrywa największą rolę w odchudzaniu). Idealnym uzupełnieniem jest portal, na którym znajdziemy porady dietetyka, ciekawe artykuły z dziedziny żywienia i zdrowia, założymy własny blog i podzielimy się swoją opinią z innymi użytkownikami na forum. Dopełnieniem spójnej strategii jest fanpage, czyli coś co pokocha każdy miłośnik dla dietetycznych nowinek, zdrowych przepisów i kulinarnych inspiracji.

Internet to łatwy dostęp do informacji. Dzięki sieci korzystanie z przydatnych programów nigdy nie było tak proste i możliwe niemal w każdym zakątku świata. Skorzystajmy z tego cennego narzędzia i sprawmy sobie osobistego dietetyka, który zawsze będzie czuwał blisko nas w telefonie, na tablecie czy w komputerze.

 

 

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie będzie wyświetlany.Wymagane pola są oznaczone *

*